HomeRestart › Sollicitatie- en presentatietraining Aan-de-Slag
Zoom:

Sollicitatie- en presentatietraining Aan-de-Slag

Doel:

Na afloop van de training ben je in staat een uiterst 'pakkende', doelgerichte sollicitatiebrief en curriculum vitae te schrijven. Jouw brief en curriculum vitae zullen zich zeker onderscheiden van de brieven van andere sollicitanten!


Werkwijze:

Korte omschrijving

Durf uniek te zijn! Durf voor een vernieuwde aanpak te kiezen. Hoe gaan jouw curriculum vitae en brief opvallen tussen alle andere reacties op dezelfde vacature. Een onweerstaanbaar curriculum vitae en krachtige brief geven je een voorsprong. Jouw curriculum vitae en sollicitatiebrief moeten positief opvallen tussen alle andere reacties van jou ‘concurrent sollicitanten’. Als een werkgever jou uitnodigt voor een gesprek moet hij of zij niet verbaasd zijn dat jij diegene bent achter de sollicitatiebrief. En de werkgever moet het gevoel krijgen dat jij echt begrijpt wat hij zoekt

Inhoud

Voorafgaand aan de training ontvangt iedere deelnemer toegang tot filmpjes en geluidsfragmenten met daarop uitleg over voorbeeldbrieven en voorbeeld cv’s. Deze filmpjes leggen het verschil uit tussen het sollicitatieproces in theorie en hoe de praktijk in werkelijkheid werkt. Je ontvangt de bestanden ruim voor de training zodat je tijd hebt om vooraf dit in alle rust te kunnen afluisteren. De daadwerkelijke training is zeer actiegericht. Al snel zal blijken dat het solliciteren een spannend spel is. Door werkgevers telefonisch goede vragen te stellen over hun vacatures leer je hoe je de regels van het ‘spel’ in je voordeel kunt gebruiken. Het klinkt gek maar, solliciteren wordt leuk!



Locatie (-s) waar u terecht kunt:

Restart Eindhoven
Bezoekadres: Boschdijk 17 - 3e verdieping
Postadres: Boschdijk 17, 5612 HA Eindhoven
Telnr.: 040-232 47 47
Faxnr.: 040-232 47 49
E-mail: eindhoven@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Breda
Bezoekadres: Lage Mosten 25
Postadres: Lage Mosten 25, 4822 NJ Breda
Telnr.: 076-5480 460
Faxnr.: 076-5480469
E-mail: breda@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Lelystad
Bezoekadres: Zilverparkkade 85
Postadres: Zilverparkkade 85, 8232 WK Lelystad
Telnr.: 0320-285190
Faxnr.: 0320-223824
E-mail: Lelystad@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Amersfoort
Bezoekadres: Vanadiumweg 11
Postadres: Vanadiumweg 11, 3812 PX Amersfoort
Telnr.: 033-4225040
Faxnr.: 033-4632393
E-mail: amersfoort@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Apeldoorn
Bezoekadres: Linie 562
Postadres: Linie 562, 2375 DZ Apeldoorn
Telnr.: 055-3689290
Faxnr.: 055-3689269
E-mail: apeldoorn@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Assen
Bezoekadres: Transportweg 10
Postadres: Postbus 20, 9400 AA Assen
Telnr.: 0592-331850
Faxnr.: 0592-315269
E-mail: assen@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Enschede
Bezoekadres: Nijverheidsstraat 5
Postadres: Nijverheidsstraat 5, 7511 JM Enschede
Telnr.: 053-4814670
Faxnr.: 053-4814659
E-mail: enschede@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Groningen
Bezoekadres: Westerhaven 13-2
Postadres: Westerhaven 13-2, 9718 AW Groningen
Telnr.: 050-5887390
Faxnr.: 050-5887399
E-mail: Groningen@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Heerenveen
Bezoekadres: Trambaan 1F
Postadres: Trambaan 1F, 8441 BH Heerenveen
Telnr.: 0513-619380
Faxnr.: 0513-619389
E-mail: heerenveen@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Utrecht
Bezoekadres: Herculesplein 100
Postadres: Herculesplein 100, 3584 AA Utrecht
Telnr.: 030-2939040
Faxnr.: 030-2939049
E-mail: Utrecht@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Zwolle
Bezoekadres: Burgemeester Drijbersingel 25
Postadres: Burgemeester Drijbersingel 25, 8021 DA Zwolle
Telnr.: 038-4676540
Faxnr.: 038-4676549
E-mail: zwolle@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Alkmaar
Bezoekadres: Drechterwaard 102
Postadres: Drechterwaard 102, 1824 DX Alkmaar
Telnr.: 072-5673050
Faxnr.: 072-5673051
E-mail: alkmaar@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Rotterdam
Bezoekadres: Olympiaweg 12b
Postadres: Olympiaweg 12b, 3077 AL Rotterdam
Telnr.: 010-4973350
Faxnr.: 010-4973360
E-mail: rotterdam@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Arnhem
Bezoekadres: Willemsplein 3
Postadres: Willemsplein 3, 6811 KA Arnhem
Telnr.: 026-3544240
Faxnr.: 026-3544249
E-mail: arnhem@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Den Bosch
Bezoekadres: Stationsweg 26
Postadres: Stationsweg 26, 5211 TW Den Bosch
Telnr.: 073-5481280
Faxnr.: 073-5481269
E-mail: denbosch@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Dordrecht
Bezoekadres: M.H. Trompweg 235
Postadres: M.H. Trompweg 235, 3317 NE Dordrecht
Telnr.: 078-6350622
Faxnr.: 078-6350460
E-mail: dordrecht@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Ede
Bezoekadres: Telefoonweg 76
Postadres: Telefoonweg 76, 6713 AL Ede
Telnr.: 0318-651125
Faxnr.: 0318-613399
E-mail: arnhem@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Heerlen
Bezoekadres: Stationsstraat 46
Postadres: Stationsstraat 46, 6411 NK Heerlen
Telnr.: 045-5732290
Faxnr.: 045-5732299
E-mail: Heerlen@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Roermond
Bezoekadres: Brugstraat 5
Postadres: Brugstraat 5, 6041 EP Roermond
Telnr.: 0475-425040
Faxnr.: 0475-332265
E-mail: roermond@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Gorinchem
Bezoekadres: Appeldijk 11
Postadres: Appeldijk 11, 4201 AE Gorinchem
Telnr.: 0183-660572
Faxnr.: 0183-665706
E-mail: gorinchem@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Arnhem
Bezoekadres: Willemsplein 3
Postadres: Willemsplein 3, 6811 KA Arnhem
Telnr.: 026-3544240
Faxnr.: 026-3544249
E-mail: arnhem@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Doetinchem
Bezoekadres: Terborgseweg 36-38
Postadres: Terborgseweg 36-38, 7001 GM Doetinchem
Telnr.: 026-3544240
Faxnr.: 026-3544249
E-mail: Arnhem@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Hardenberg
Bezoekadres: Parkweg 1
Postadres: Parkweg 1, 7772 XP Hardenberg
Telnr.: 0523-729003
Faxnr.: 0523-788331
E-mail: Hardenberg@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Helmond
Bezoekadres: Churchilllaan 109
Postadres: Churchilllaan 109, 5705 BK Helmond
Telnr.: 040-2324747
E-mail: Helmond@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Nijmegen
Bezoekadres: Nassausingel 2
Postadres: Nassausingel 2, 6511 EV Nijmegen
Telnr.: 026-3544240
Faxnr.: 026-3544249
E-mail: Nijmegen@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Tiel
Bezoekadres: Vleesstraat 7 (Start People)
Postadres: Vleesstraat 7, 4001 BB Tiel
Telnr.: 0183-660572
Faxnr.: 0183-665706
E-mail: Gorinchem@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Tilburg
Bezoekadres: Spoorlaan 21a
Postadres: Spoorlaan 21a, 5038 CB Tilburg
Telnr.: 076-5480460
E-mail: Breda@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Amsterdam
Bezoekadres: Klaprozenweg 75 C2
Postadres: Klaprozenweg 75 C2, 1033 NN Amsterdam
Telnr.: 020-4933300
Faxnr.: 020-4933255
E-mail: Amsterdam@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Gouda
Bezoekadres: Burgemeester van Reenensingel 101
Postadres: Burgemeester van Reenensingel 101, 2803 PA Gouda
Telnr.: 070-3051380
Faxnr.: 070-3051389
E-mail: Gouda@usgrestart.nl

Route / kaart



Restart Rijswijk
Bezoekadres: Braillelaan 9
Postadres: Braillelaan 9, 2289 CL Rijswijk
Telnr.: 070-3051380
Faxnr.: 070-3051389
E-mail: Rijswijk@usgrestart.nl

Route / kaart




Doelgroep


- Voor iedereen - van 18 tot 65 jaar


Speciaal gericht op:
De volgende doelgroep (of -en):
- langdurig werkzoekenden
- allochtonen, nieuwkomers en vluchtelingen
- arbeidsgehandicapten
- mensen met een lichamelijke beperking
- mensen met psychosociale problemen




Gegevens ingevoerd: 11-11-2010 14:26:01
Laatste wijziging: 13-1-2021 14:08:47

Aangeboden door:

Logo

Restart


Bezoekadres: PJ Oudweg 61 Almere
Postadres: PJ Oudweg 61, 1314 CK Almere
Telefoonnummer: 0800-73 78 278
Telefoonnummer: 030-2567809
E-mail: info@usgrestart.nl
Website: www.usgrestart.nl

Route / kaart:



Organisatie Type
Re-integratiebedrijven


Doelstelling of kernactiviteit:
De hoofddoelstelling van Restart is het realiseren van duurzame arbeidsinpassing in een betaalde functie die aansluit bij de competenties van de kandidaat.


Belangrijkste doelgroepen:
Onze missie is helder: Restart helpt en begeleidt mensen bij het vinden en/of behouden van betaald werk. Wij doen dit ongeacht de afstand die er tot de arbeidsmarkt is en welke individuele beperkingen daar ook de oorzaak van zijn.


Soorten diensten of activiteiten:
Restart helpt mensen hun individuele situatie te analyseren en te ontdekken waar aangrijpingspunten voor verbetering van hun arbeidskansen liggen en ondersteunt hen bij de “verzilvering” hiervan.
In essentie is onze dienstverlening en inzet gericht op het versterken van de zelfredzaamheid van de kandidaat, waardoor deze persoonlijk groeit, met als belangrijkste resultante dat hij/zij in staat is duurzaam te participeren op de arbeidsmarkt. Daarbij bieden wij concrete ondersteuning in de vorm van verschillende instrumenten, actieve benadering van de arbeidsmarkt en doelgerichte coaching. Ook in de regio Eindhoven hebben wij als contractpartner van de gemeente Eindhoven, gewerkt vanuit deze doelstellingen en visie en goede resultaten afgeleverd.

Onze totale dienstverlening bestaat uit:
• Re-integratie WW/WWB
• Re-integratie WIA/WAJONG
• Jobcoaching,
Jobcarving
• Voorschakeltrajecte
• Arbeidsdeskundigadvies
• Outplacemen
• Re-integratie 2e spoor
• Loopbaancoaching
• Competentieontwikkeling
• Assessments
• Loopbaanonderzoek/beroepskeuzeadvies

Verder bieden wij een pakket aan trainingen en workshops dat aan bovengenoemde dienstverlening is gerelateerd, zoals:
• Sollicitatie/presentatietraining Aan-de-Slag
• Transitie/omgaan met veranderingen
• Leeftijdsbewust personeelsbeleid
• Regie over eigen loopbaan