HomeRID › Dyslexiebehandeling
Zoom:

Dyslexiebehandeling

Doel:

De dyslexiebehandeling van het RID biedt:

Persoonlijke en individuele aandacht voor het tempo en niveau van ieder kind.
Veel structuur om de basis voor kinderen te verstevigen.
Optimale samenwerking met ouders en school.


Meer informatie:
 


Werkwijze:

Behandeling vindt één keer per week plaats op een vast tijdstip bij een vaste behandelaar. Hiervan bestaat 40 minuten uit de behandeling van het kind en 5 minuten uit overleg met de ouders. Tijdens dit overleg krijgen ouders terugkoppeling van de behandeling, uitleg van het huiswerk en tips voor thuis.

De continuïteit van de behandeling is belangrijk. De behandelaar heeft wekelijks contact met het kind (en de ouder) en stemt de begeleiding goed op zijn of haar tempo en niveau af. Daarnaast is het oefenen thuis met het online programma Wereldreis en het huiswerk erg belangrijk. Een zo goed mogelijk resultaat wordt behaald door minstens 5 keer per week 20 minuten te oefenen. De wekelijkse oefenstof wordt aangeboden met een oefenschema. De behandeling is zo altijd op maat van het kind.



Locatie (-s) waar u terecht kunt:

RID Almere
Bezoekadres: Rooseveltweg 15
Postadres: Rooseveltweg 15, 1314 SJ Almere
Telnr.: 036-5305138
E-mail: almere@rid.nl

Route / kaart



RID Alkmaar
Bezoekadres: Bergerweg 1
Postadres: Bergerweg 1, 1815 AC Alkmaar
Telnr.: 072-8508130
E-mail: alkmaar@rid.nl

Route / kaart



RID Amersfoort
Bezoekadres: Stadsring 47
Postadres: Stadsring 47, 3811 HN Amersfoort
Telnr.: 033-4948675
E-mail: amersfoort@rid.nl

Route / kaart



RID Amsterdam West
Bezoekadres: Wichersstraat 138
Postadres: Wichersstraat 138, 1051 ML Amsterdam
Telnr.: 020-2149799
E-mail: amsterdamwest@rid.nl

Route / kaart



RID Amsterdam Zuid
Bezoekadres: IJsbaanpad 9
Postadres: IJsbaanpad 9, 1076 VC Amsterdam
Telnr.: 020-7162680
E-mail: amsterdam@rid.nl

Route / kaart



RID Arnhem
Bezoekadres: Oude Utrechtseweg 17, Baarn
Postadres: Jansbinnensingel 1, 6811 AJ Arnhem
Telnr.: 026-4423294
E-mail: arnhem@rid.nl

Route / kaart



RID Assen
Bezoekadres: Stationsstraat 29a
Postadres: Stationsstraat 29a, 9401 KW Assen
Telnr.: 0592-710900
E-mail: assen@rid.nl

Route / kaart



RID Den Haag
Bezoekadres: Muzenstraat 120
Postadres: Muzenstraat 120, 2511 WB Den Haag
Telnr.: 070-3638400
E-mail: denhaag@rid.nl

Route / kaart



RID Breda
Bezoekadres: Stadionstraat 30
Postadres: Stadionstraat 30, 4815 NG Breda
Telnr.: 076-7114612
E-mail: breda@rid.nl

Route / kaart



RID Den Bosch
Bezoekadres: Stationsplein 10
Postadres: Stationsplein 10, 5211 AP Den Bosch
Telnr.: 073-7114440
E-mail: denbosch@rid.nl

Route / kaart



RID Hengelo
Bezoekadres: Burgemeester Jansenplein 34
Postadres: Burgemeester Jansenplein 34, 7551 ED Hengelo
Telnr.: 074-2509181
E-mail: hengelo@rid.nl

Route / kaart



RID Maastricht
Bezoekadres: Stationsplein 10
Postadres: Stationsplein 10, 6221 BT Maastricht
Telnr.: 043-3250432
E-mail: maastricht@rid.nl

Route / kaart



RID Nijmegen
Bezoekadres: Keizer Karelplein 32g
Postadres: Keizer Karelplein 32g, 6511 NH Nijmegen
Telnr.: 020-4369470
E-mail: info@iwal.nl

Route / kaart



RID Rotterdam
Bezoekadres: Kruisplein 25H
Postadres: Kruisplein 25H, 3014 DB Rotterdam
Telnr.: 010-2141222
E-mail: rotterdam@rid.nl

Route / kaart



RID Zaandam
Bezoekadres: Saentoren Ankersmidplein 2
Postadres: Saentoren Ankersmidplein 2, 1506 CK Zaandam
Telnr.: 020-2149799
E-mail: zaandam@rid.nl

Route / kaart




Doelgroep


- Voor iedereen



Gegevens ingevoerd: 27-4-2015 13:25:09
Laatste wijziging: 16-4-2019 17:51:47

Aangeboden door:

Logo

RID


Bezoekadres: Prins Hendrikkade 84-85 Amsterdam
Postadres: Postbus 10897, 1001 EW Amsterdam
Telefoonnummer: 020-4369470
Faxnummer: 020-2621408
E-mail: info@iwal.nl
Website: www.rid.nl

Route / kaart:



Organisatie Type
Hulp- en zorgverlening


Doelstelling of kernactiviteit:
De beste dyslexiezorg


Belangrijkste doelgroepen:
Wij bieden kinderen de beste zorg met een bewezen effectieve behandeling, door heel Nederland. Zo streven wij naar de beste kansen voor iedereen en maken wij de weg vrij voor talent.