HomeVrijwillige Hulpdienst Eindhoven › Klusmaatje
Zoom:

Klusmaatje

Doel:

De vrijwilligers van Klussendienst zorgen voor klusjes in en rond het huis, eenvoudige reparaties, wat schilderwerk, klein tuinonderhoud, vervoer of boodschappen. Als KlusMaatje voer je korte, éénmalige klussen uit die maximaal één dagdeel duren en die reguliere organisaties zoals de thuiszorg niet bieden.


Werkwijze:

Je helpt mensen uit Eindhoven die zijn vastgelopen met hun administratie. Dit kan veroorzaakt zijn door overbelasting, lichamelijke of andere problemen. Voorwaarde voor deelname is wel dat de cliënt gemotiveerd is, alle afspraken nakomt en verantwoordelijkheid draagt voor de administratie.

Wat doet de VHE Eindhoven?

Wij zorgen voor de benodigde begeleiding en ondersteuning van de maatjes. Er is altijd een professionele coördinator beschikbaar om op terug te vallen bij vragen of moeilijkheden. Verder kunnen al onze maatjes rekenen op relevante training- en intervisiebijeenkomsten, (reis)kostenvergoeding en een WA en ongevallenverzekering. Ook organiseren we jaarlijks leuke uitjes en (thema)bijeenkomsten.

?j???????????????4??e?Á????Á??????organiseren we jaarlijks leuke uitjes en (thema)bijeenkomsten.????????????????C????Á???jl???K??????d???Á??????ú????jj???ú????????E?ú?????????????j???U???j???????????????4??e?Á????Á??????organiseren we jaarlijks leuke uitjes en (thema)bijeenkomsten.????????????????C????Á???jl???K??????d???Á??????ú????jj???ú????????E?ú?????????????j???U???j???????????????4??e?Á????Á??????organiseren we jaarlijks leuke uitjes en (thema)bijeenkomste



Contactpersoon:
Naam: Marije van Dijk Coördinator Klapperproject
Telefoonnummer: 040 – 244 76 69
E-mail: marije@maatje040.nl


Doelgroep


- Voor iedereen

Speciaal gericht op:
De volgende doelgroep (of -en):
- ouderen
- arbeidsgehandicapten
- mensen met een lichamelijke beperking
- mensen met een verstandelijke beperking
- mensen met psychosociale problemen
- bijstandsgerechtigden




Gegevens ingevoerd: 18-9-2009 15:26:30
Laatste wijziging: 19-12-2018 13:12:21

Aangeboden door:

Vrijwillige Hulpdienst Eindhoven


Bezoekadres: Piuslaan 74A Eindhoven
Postadres: Piuslaan 74A, 5614 HR Eindhoven
Telefoonnummer: 040-244 76 69
E-mail: info@maatje040.nl
Website: www.maatje040.nl

Route / kaart:



Organisatie Type
Hulp- en zorgverlening


Doelstelling of kernactiviteit:
Het matchen en begeleiden van vrijwillige maatjes aan mensen die een hulpvraag hebben op het gebied van sociaal contact of praktische begeleiding. De VHE werkt met verschillende doelgroepen en werkt samen met diverse professionele zorginstellingen. De missie is dat zowel de vrijwilligers als de hulpvragers op maat gekoppeld worden en zich thuis voelen bij de VHE.


Soorten diensten of activiteiten:
De VHE is een professionele, slagvaardige vrijwilligersorganisatie mét huiselijke sfeer en uitstraling. VHE is een van de grootste organisaties in Eindhoven op gebied van vrijwilligerswerk in zorg en welzijn.


Contactpersonen:
Jolanda van den Hurk Coördinator Vrij & Verder
E-mail: jolanda@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 244 76 69
Ruwien Maasse van den Brink, Coörd/ Vrijw.Thuish.
E-mail: ruwien@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 244 76 69
Marion van der Heijden, Coörd Buddyzorg & Maat'sch.
E-mail: marion@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 233 39 41
Eline Smit Coördinator Vriendendienst
E-mail: eline@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 244 76 69
Jos van Gerven Coördinator Klapperproject
E-mail: Jos@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 233 39 47
Marije van Dijk Coördinator Klapperproject
E-mail: marije@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 – 244 76 69
Janet Eenink
E-mail: janet@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 233 39 40
Marion de Groot
E-mail: mariong@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 233 39 49
Yvonne Verhagen
E-mail: yvonnev@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 – 410 03 35
Maartje van den Bosch
E-mail: maartje@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040-233 39 48