HomeVrijwillige Hulpdienst Eindhoven › Word maatje!
Zoom:

Word maatje!

Doel:

Wil jij graag een handje helpen, iemand voor langere tijd begeleiden, of samen met iemand leuke dingen ondernemen, maar ben je ook niet bang voor een serieuzer gesprek? Dan is maatje worden bij VHD Eindhoven wellicht iets voor jou. Kijk eens bij de verschillende maatjesprojecten wat je allemaal kunt doen.


Werkwijze:

De Vrijwillige Hulpdienst Eindhoven (VHD Eindhoven) bestaat sinds 1969 werkt met maatjes. Inmiddels zijn dat er ruim 450. We zijn een professionele organisatie met enthousiaste, betrokken vrijwilligers die er voor de volle 100% voor gaan én die zelf ook weer voor 100% op deskundige ondersteuning en begeleiding kunnen rekenen.

Op dit moment heeft VHD Eindhoven 10 verschillende maatjesprojecten lopen:

KlusMaatje

NetwerkMaatje

Vrij-en-VerderMaatje

BuddyMaatje

DementieMaatje

CoachMaatje

GezelschapsMaatje

AdmnistratieMaatje

MantelzorgMaatje

RespijtMaatje



Doelgroep


- Voor iedereen

Speciaal gericht op:
De volgende doelgroep (of -en):
- ouderen
- mensen met een lichamelijke beperking




Gegevens ingevoerd: 18-9-2009 15:58:51
Laatste wijziging: 23-6-2015 09:17:59

Aangeboden door:

Vrijwillige Hulpdienst Eindhoven


Bezoekadres: Piuslaan 74A Eindhoven
Postadres: Piuslaan 74A, 5614 HR Eindhoven
Telefoonnummer: 040-244 76 69
E-mail: info@maatje040.nl
Website: www.maatje040.nl

Route / kaart:



Organisatie Type
Hulp- en zorgverlening


Doelstelling of kernactiviteit:
Het matchen en begeleiden van vrijwillige maatjes aan mensen die een hulpvraag hebben op het gebied van sociaal contact of praktische begeleiding. De VHE werkt met verschillende doelgroepen en werkt samen met diverse professionele zorginstellingen. De missie is dat zowel de vrijwilligers als de hulpvragers op maat gekoppeld worden en zich thuis voelen bij de VHE.


Soorten diensten of activiteiten:
De VHE is een professionele, slagvaardige vrijwilligersorganisatie mét huiselijke sfeer en uitstraling. VHE is een van de grootste organisaties in Eindhoven op gebied van vrijwilligerswerk in zorg en welzijn.


Contactpersonen:
Jolanda van den Hurk Coördinator Vrij & Verder
E-mail: jolanda@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 244 76 69
Ruwien Maasse van den Brink, Coörd/ Vrijw.Thuish.
E-mail: ruwien@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 244 76 69
Marion van der Heijden, Coörd Buddyzorg & Maat'sch.
E-mail: marion@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 233 39 41
Eline Smit Coördinator Vriendendienst
E-mail: eline@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 244 76 69
Jos van Gerven Coördinator Klapperproject
E-mail: Jos@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 233 39 47
Marije van Dijk Coördinator Klapperproject
E-mail: marije@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 – 244 76 69
Janet Eenink
E-mail: janet@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 233 39 40
Marion de Groot
E-mail: mariong@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 - 233 39 49
Yvonne Verhagen
E-mail: yvonnev@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040 – 410 03 35
Maartje van den Bosch
E-mail: maartje@maatje040.nl
Telefoonnummer: 040-233 39 48