Veel activiteiten op de boerderij hebben als doel dat de deelnemer het gevoel krijgt zinvol en mogelijk ook nuttig bezig te zijn. Dit doen we door ons te richten op activiteiten waar mee we iets maken, koken, bakken, iets opknappen, wat verkocht kan worden of weg kunnen geven. Op deze manier maken we ons zelf en soms ook een ander hier blij mee.
Onze doelgroep bestaat voornamelijk uit lichamelijk gehandicapten en mensen met een NAH (niet aangeboren hersenletsel). Doordat de zorgboerderij goed toegankelijk is en diverse hulpmiddelen aanwezig zijn, kunnen er verscheidene deelnemers in een rolstoel hier hun dagbesteding ontvangen. Daarnaast zijn er ook deelnemers met andere beperkingen, samen vormen we een gezellige groep en heerst er een huiselijke sfeer op de boerderij.
Er is gelegenheid om te rusten op de boerderij en wij kunnen hulp bieden bij de ADL. Op de boerderij zijn tilliften aanwezig voor het toiletbezoek.
Een groot deel van de activiteiten bestaat uit de dierverzorging. Er is een mooie verwarmde kas, hierin worden veel tuin activiteiten gedaan. Ook zijn er verhoogde plantenbakken in de tuin aanwezig, hier kan vanuit de rolstoel gewerkt worden aan bijvoorbeeld de aardbeien.
Naam: H. Oonk
Telefoonnummer: 0543-534069
E-mail: info@oldengaorden.nl

Adres:
Olden Goorweg 8a
7108 AE Winterswijk
Telefoonnummer: 0543 534069
Telefoonnummer: 06 51950107
E-mailadres: info@oldengaorden.nl
Website: oldengaorden.nl/
Doelstelling of kernactiviteit:
Per dagdeel is er plek voor 10 tot 12 deelnemers met verschillende hulpvragen. Voor elke deelnemer zijn er activiteiten naar wens en mogelijkheden. Dit kan in een groepsactiviteit zijn, maar ook alleen of onder begeleiding van één persoon. We werken met vaste begeleiders en vrijwilligers om structuur en zorg te bieden.
Belangrijkste doelgroepen:
Vanaf 18 jaar
mensen met een lichamelijke beperking
dementerende ouderen
mensen met niet aangeboren hersensletsel
mensen met een geestelijke beperking